Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сальник приводу правий 48х62х7 VW Golf 3/4/Bora
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сальник приводу правий 48х62х7 VW Golf 3/4/Bora
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 190020721 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
| Серія | GOLF III (1H1) 1991-1998 |
| Сумісність | Volkswagen BORA (1J2) 1998-2005, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98,45 ₴

