-25%

Підшипник передній Ford Focus / Fiesta / Fusion 98 - без ABS
697 ₴
522,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1085568
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Ford Focus / Fiesta / Fusion 98- без ABS
Загальні
Ширина, мм
37
Внутрішній діаметр, мм
39
Зовнішній діаметр, мм
72
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Код запчастини | 1085568 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | FOCUS (DAW, DBW) 1998-2007 |
| Сумісність | Ford FUSION (JU_) 2002-, Ford FIESTA V (JH_ JD_) 2001-2010, Mazda 2 (DY) 2003-, Ford FOCUS Sedan (DFW) 1999-2007, Ford FOCUS Kombi (DNW) 1999-2007, Ford FIESTA Van 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,75 ₴
