-25%

Фільтр повітряний Mercedes:CclassW203,CLK,EclassW210,MclassW163,SclassW220 (a140721)
456 ₴
342 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140721
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний denckermann a140721 . Аналоги и артикулы производителей OEM:6130940004,6110940304,6110940104. Применяемость на такие автомобили :Mercedes:CclassW203,CLK,EclassW210,MclassW163,SclassW220
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140721 |
| Довжина [мм] | 378 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 58 |
Характеристики автозапчастини
Длина [мм] | 378 мм |
|---|---|
Ширина [мм] | 156 мм |
Высота [мм] | 58 мм |
Оригінальний номер постачальника | Номер |
|---|---|
| MERCEDES | 6110940004 |
| MERCEDES | 6110940104 |
| MERCEDES | A6110940004 |
| MERCEDES | A6110940104 |
| MERCEDES | A6130940004 |
| MERCEDES | 611094010464 |
| MERCEDES | A611094010464 |
| Марка | Модель | Модифікація | Дати випуску (від і до) | Паливо | Тип кузова |
|---|---|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 200 CDI (203.004) | 2001-02-2003-06 | Дизель | седан |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 200 CDI (203.004) | 2000-09-2003-06 | Дизель | седан |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 220 CDI (203.006) | 2000-05-2007-02 | Дизель | седан |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 270 CDI (203.016) | 2000-12-2007-02 | Дизель | седан |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS T-Model (S203) | C 200 CDI (203.204, 203.207) | 2001-03-2007-08 | Дизель | универсал |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS T-Model (S203) | C 270 CDI (203.216) | 2001-03-2007-08 | Дизель | универсал |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS купе (CL203) | C 220 CDI (203.706) | 2001-03-2004-01 | Дизель | купе |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS (W210) | E 270 CDI (210.016) | 1999-07-2002-03 | Дизель | седан |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS (W210) | E 320 CDI (210.026) | 1999-07-2002-03 | Дизель | седан |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS T-Model (S210) | E 220 T CDI (210.206) | 1999-07-2003-03 | Дизель | универсал |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS T-Model (S210) | E 320 T CDI (210.226) | 1999-07-2003-03 | Дизель | универсал |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) | E 270 CDI (210.616) | 1999-07-2002-12 | Дизель | c бортовой платформой/ходовая часть |
| MERCEDES-BENZ | G-CLASS (W463) | G 270 CDI (463.322, 463.323) | 2001-10- | Дизель | вездеход закрытый |
| MERCEDES-BENZ | M-CLASS (W163) | ML 270 CDI (163.113) | 1999-12-2005-06 | Дизель | вездеход закрытый |
| MERCEDES-BENZ | S-CLASS (W220) | S 320 CDI (220.026, 220.126) | 1999-08-2002-09 | Дизель | седан |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140721 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 378 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:6130940004,6110940304,6110940104 |
| Застосування | Mercedes:CclassW203,CLK,EclassW210,MclassW163,SclassW220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴
