-25%

Фільтр повітряний Ford:Cmax,Focus / Mazda:3 / Volvo:S40,C30,V50 (a140668)
411 ₴
308,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140668
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний denckermann a140668 . Аналоги и артикулы производителей OEM:Y60113Z40,3M51601DA,30639701. Применяемость на такие автомобили :Ford:Cmax,Focus-Mazda:3-Volvo:S40,C30,V50
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140668 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Ширина (мм) | 172 |
| Висота [мм] | 57 |
Характеристики автозапчастини
Длина [мм] | 267 мм |
|---|---|
Ширина [мм] | 172 мм |
Высота [мм] | 57 мм |
Оригінальний номер постачальника | Номер |
|---|---|
| FORD | 1232095 |
| FORD | 1486703 |
| FORD | 3M51601DA |
| MAZDA | Y60113Z40 |
| MAZDA | Y60113Z40A |
| MAZDA | Y60113Z40A9A |
| VAG | Y60113Z409A |
| Марка | Модель | Модифікація | Дати випуску (від і до) | Паливо | Тип кузова |
|---|---|---|---|---|---|
| FORD | FOCUS C-MAX (DM2) | 1.6 TDCi | 2005-02-2007-03 | Дизель | вэн |
| FORD | FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 1.6 TDCi | 2004-07-2012-09 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| FORD | FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 1.6 TDCi | 2005-01-2012-09 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| FORD | FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 1.6 TDCi | 2004-07-2012-09 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| FORD | FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 1.6 TDCi | 2004-07-2012-09 | Дизель | универсал |
| FORD | FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 1.6 TDCi | 2004-07-2012-09 | Дизель | универсал |
| FORD | FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 1.6 TDCi | 2004-07-2012-09 | Дизель | универсал |
| FORD | FOCUS II седан (DB_, FCH, DH) | 1.6 TDCi | 2005-04-2012-09 | Дизель | седан |
| FORD | FOCUS II седан (DB_, FCH, DH) | 1.6 TDCi | 2005-04-2012-09 | Дизель | седан |
| FORD | FOCUS II седан (DB_, FCH, DH) | 1.6 TDCi | 2005-04-2012-09 | Дизель | седан |
| MAZDA | 3 (BK) | 1.6 DI Turbo | 2004-06-2009-06 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| MAZDA | 3 (BK) | 1.6 MZ-CD | 2006-06-2009-12 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| MAZDA | 3 седан (BK) | 1.6 DI Turbo (BK12Y) | 2004-06-2009-06 | Дизель | седан |
| VOLVO | C30 (533) | 1.6 D | 2006-10-2012-12 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | S40 II (544) | 1.6 D | 2005-01-2012-12 | Дизель | седан |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140668 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:Y60113Z40,3M51601DA,30639701 |
| Застосування | Ford:Cmax,Focus, Mazda:3, Volvo:S40,C30,V50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,25 ₴
