
Гальмівні колодки Audi:A2 ,A3 ,TT /Skoda:Fabia ,Octavia ,Roomster (b110041 DENCKERMANN)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: b110041
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки DENCKERMANN b110041
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 425108,425056,1HO698451F,1HO698451E,1HO698451C,1HO698451B,1HO698451A,1HO698451,1HO690451A,1HO690451,1H098451C,1H0698451F,1H0698451E,1H0698451C,1H0698451B,1H0698451A,1H0698451
Аналоги производителей (кроссы): 05P634,0252096117,C2W001ABE,1163706310,D7214C,0263.05,GDB1330,06830,0986461769,0252391417,FDB1788
Применяемость на такие авто:
Audi:A2,A3,TT
Seat:Cordoba,Ibiza,Leon,Toledo
Skoda:Fabia,Octavia,Roomster
Volkswagen:Bora,Corrado,Golf,Jetta,NEWBeetle,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 425108,425056,1HO698451F,1HO698451E,1HO698451C,1HO698451B,1HO698451A,1HO698451,1HO690451A,1HO690451,1H098451C,1H0698451F,1H0698451E,1H0698451C,1H0698451B,1H0698451A,1H0698451
Аналоги производителей (кроссы): 05P634,0252096117,C2W001ABE,1163706310,D7214C,0263.05,GDB1330,06830,0986461769,0252391417,FDB1788
| Производитель | DENCKERMANN (Польша) |
| Каталожный номер | B110041 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 87.1 |
| Высота [мм] | 52.8 |
| Толщина [мм] | 17.2 |
| Тормозная система | LUCAS |
Применяемость на такие авто:
Audi:A2,A3,TT
Seat:Cordoba,Ibiza,Leon,Toledo
Skoda:Fabia,Octavia,Roomster
Volkswagen:Bora,Corrado,Golf,Jetta,NEWBeetle,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | b110041 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 87.6 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, C4 Cactus, DS3, 308, Octavia, C3, Polo, Fabia, Leon, Toledo, A3, 207, 208, TT, Golf, Clio, Roomster, Megane, Cordoba, New Beetle, Scenic, A2, Ibiza, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
