-25%

Гальмівні колодки Audi:A1 ,A2 ,A3 ,A4B5 ,A4B6 ,A4B7 ,A6C4 ,A6C5 ,A8 ,TT /Fiat:Ulysse /Ford:Galaxy (0252096117 MEYLE)
1 202 ₴
901,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252096117
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252096117
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 9404252328,7701207484,7701206784,6025371650,440600364R,1H0698451A,1027640,1001096,1115107,1205557,1345340,1343514,5M2J2M008CA,95WX2M008BA,YM212M008CA,95VWX2M008AA
Аналоги производителей (кроссы): 05P634,C2W001ABE,1163706310,D7214C,410035,0263.05,GDB1330,06830,05P1219,0986461769,0252391417
Применяемость на такие авто:
Audi:A1,A2,A3,A4B5,A4B6,A4B7,A6C4,A6C5,A8,ALLROAD,TT
Citroën:Berlingo,BerlingoB9,C2,C3,C4,C8,DS3,DS4,Xsara
Fiat:Ulysse
Ford:Galaxy
Opel:CrosslandX
Peugeot:207,208,2008,307,308,807,Partner
Renault:Clio,Fluence,Megane,Modus,Scenic,Twingo,GrandScenic
Seat:Alhambra,Altea,Cordoba,Ibiza,Leon,Toledo,Exeo,Arona
Skoda:Fabia,Octavia,Roomster,Superb,Yeti,Rapid
Volkswagen:Bora,Beetle,Caddy,Corrado,Eos,Golf,Jetta,Lupo,NEWBeetle,Passat,Polo,Scirocco,Sharan,Transporter,Vento,TCross
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 9404252328,7701207484,7701206784,6025371650,440600364R,1H0698451A,1027640,1001096,1115107,1205557,1345340,1343514,5M2J2M008CA,95WX2M008BA,YM212M008CA,95VWX2M008AA
Аналоги производителей (кроссы): 05P634,C2W001ABE,1163706310,D7214C,410035,0263.05,GDB1330,06830,05P1219,0986461769,0252391417
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 209 6117 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 87.1 |
| Высота [мм] | 52.8 |
| Толщина [мм] | 17.2 |
| Датчик износа | без датчика износа |
| Тормозная система | TRW |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Audi:A1,A2,A3,A4B5,A4B6,A4B7,A6C4,A6C5,A8,ALLROAD,TT
Citroën:Berlingo,BerlingoB9,C2,C3,C4,C8,DS3,DS4,Xsara
Fiat:Ulysse
Ford:Galaxy
Opel:CrosslandX
Peugeot:207,208,2008,307,308,807,Partner
Renault:Clio,Fluence,Megane,Modus,Scenic,Twingo,GrandScenic
Seat:Alhambra,Altea,Cordoba,Ibiza,Leon,Toledo,Exeo,Arona
Skoda:Fabia,Octavia,Roomster,Superb,Yeti,Rapid
Volkswagen:Bora,Beetle,Caddy,Corrado,Eos,Golf,Jetta,Lupo,NEWBeetle,Passat,Polo,Scirocco,Sharan,Transporter,Vento,TCross
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252096117 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 87.1 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, DS3, Sharan, Jetta, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Yeti, Partner, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, A1, A3, A4, A6, 208, A8, Wind, TT, Transporter, Golf, Clio, Roomster, Megane, Ulysse, Alhambra, Altea, Cordoba, 1007, Corrado, New Beetle, Scenic, Scirocco, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901,50 ₴
