
Гальмівні колодки Hyundai:Accent ,i20 /Kia:Rio (1623057080 EUROREPAR)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1623057080
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки EUROREPAR 1623057080
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 58101H5A25,581011RA00,581011RA05,581011WA05,581011WA35,581014LA00,58101C8A00,58101C8A50,58101C8A60,58101H8A05
Аналоги производителей (кроссы): 0986494563,SP1400,3663604210,FDB4623,BP3470,LP2497,GDB3548,2534801,05P1744,ADG042128,ADG042153
Применяемость на такие авто:
Hyundai:Accent,i20
Kia:Rio
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 58101H5A25,581011RA00,581011RA05,581011WA05,581011WA35,581014LA00,58101C8A00,58101C8A50,58101C8A60,58101H8A05
Аналоги производителей (кроссы): 0986494563,SP1400,3663604210,FDB4623,BP3470,LP2497,GDB3548,2534801,05P1744,ADG042128,ADG042153
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1623057080 |
| Датчик износа | вкл. датчик износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E9 90R-02A0899/3305 |
| Количество датчиков износа [на ось] | 2 |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Толщина 1 [мм] | 17.8 |
| Высота 1 [мм] | 58.2 |
| Ширина 1 [мм] | 133 |
Применяемость на такие авто:
Hyundai:Accent,i20
Kia:Rio
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1623057080 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 133 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent i25, Accent, Rio, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
