-25%

Підшипник маточини Audi:80B2 ,80B3 ,COUPE /Skoda:Favorit (1005980101 MEYLE)
546 ₴
409,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1005980101
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы MEYLE 1005980101
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6U0598625,191598625,311498071BS
Аналоги производителей (кроссы): 2501-0529,03674,713610230,R154.13,99903674,216064,VKBA529,RD.26155413,1151300110,100206,759904
Применяемость на такие авто:
Audi:80B2,80B3,COUPE
Seat:Cordoba,Ibiza,Inca,Toledo
Skoda:Favorit,Felicia
Volkswagen:Corrado,Golf,Jetta,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6U0598625,191598625,311498071BS
Аналоги производителей (кроссы): 2501-0529,03674,713610230,R154.13,99903674,216064,VKBA529,RD.26155413,1151300110,100206,759904
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 100 598 0101 |
| Сторона установки | Задняя ось двусторонне |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | с дополнительными материалами |
| Внутренний диаметр 1(мм) | 29 |
| Внутренний диаметр 2 (мм) | 17.5 |
| Наружный диаметр 1 [мм] | 50 |
| Наружный диаметр 2 [мм] | 40 |
| Высота 1 [мм] | 15 |
| Высота 2 [мм] | 14.73 |
| Конструкция подшипника | конический роликовый подшивник |
Применяемость на такие авто:
Audi:80B2,80B3,COUPE
Seat:Cordoba,Ibiza,Inca,Toledo
Skoda:Favorit,Felicia
Volkswagen:Corrado,Golf,Jetta,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1005980101 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 17.5 мм |
| Діаметр центрувального виступу | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Coupe, Jetta, Felicia, Scirocco, Golf, Derby, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409,50 ₴
