-25%

Підшипник маточини Audi:80B2 ,80B3 ,80B4 ,90 ,100C3 ,100C4 ,200 ,A1 ,A2 ,A3 ,A4B5 ,A6C4 ,TT ,COUPE (54051247801 VIKA)
320 ₴
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54051247801
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник ступицы VIKA 54051247801OEM артикулы запчасти :6U0501320,311405625N,311405625F,311405625B,3114056251,311405625C,311405625E,311405625D,311405625G,311405627E,331405625C,331405625E,1GM405625Аналоги производителей (кроссы): 2501-0529,713610230,R154.13,713610240,1151300210,200005,2501-0944,VKBA529,RD.26155413,1151300110,R157.12
Применяемость на такие марки авто:
Audi:80B2,80B3,80B4,90,100C3,100C4,200,A1,A2,A3,A4B5,A6C4,TT,COUPE
Seat:Altea,Cordoba,Ibiza,Inca,Leon,Toledo
Skoda:Fabia,Favorit,Felicia,Octavia,Roomster,Superb,Yeti,Rapid
Volkswagen:Bora,Beetle,Caddy,Corrado,CC,Eos,Golf,Jetta,LT,Lupo,NEWBeetle,Passat,Polo,Scirocco,Touran,Transporter,VentoДля подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - просьба обращаться к нам за консультацией и проверкой
| Производитель | VIKA (Тайвань) |
| Каталожный номер | 54051247801 |
| Наружный диаметр [мм] | 50 |
| Ширина (мм) | 15 |
| Количество на ось | 2 |
| Внутренний диаметр | 29 |
| Сторона установки | внутри передний мост |
Audi:80B2,80B3,80B4,90,100C3,100C4,200,A1,A2,A3,A4B5,A6C4,TT,COUPE
Seat:Altea,Cordoba,Ibiza,Inca,Leon,Toledo
Skoda:Fabia,Favorit,Felicia,Octavia,Roomster,Superb,Yeti,Rapid
Volkswagen:Bora,Beetle,Caddy,Corrado,CC,Eos,Golf,Jetta,LT,Lupo,NEWBeetle,Passat,Polo,Scirocco,Touran,Transporter,VentoДля подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - просьба обращаться к нам за консультацией и проверкой
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | 54051247801 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Cordoba, Polo, Toledo, 100, Jetta, A4, A6, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
