-25%

Гальмівний барабан Audi:A2 /Seat:Cordoba ,Ibiza /Skoda:Fabia ,Roomster /Volkswagen:Polo (1155231035 MEYLE)
1 940 ₴
1 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1155231035
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозной барабан MEYLE 1155231035
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6Q0609617
Аналоги производителей (кроссы): 7D0594,0986477133,BF463,C6S004ABE,100164920,1163501400,24034,DB4299,66090020701,24022000371,254727
Применяемость на такие авто:
Audi:A2
Seat:Cordoba,Ibiza
Skoda:Fabia,Roomster
Volkswagen:Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6Q0609617
Аналоги производителей (кроссы): 7D0594,0986477133,BF463,C6S004ABE,100164920,1163501400,24034,DB4299,66090020701,24022000371,254727
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 1155231035 |
| Сторона установки | задний мост |
| Наружн. диаметр торм. барабана (мм) | 240 |
| Внутрен. диаметр торм. барабан [мм] | 200 |
| Макс. размер расточки тормозного барабана [мм] | 201.5 |
| Внутрен. высота торм. барабана [мм] | 50.5 |
| Общ. высота торм. барабана [мм] | 59.4 |
| Диаметр центрирования [мм] | 65 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Количество отверстий | 5 |
| Необходимое количество | 2 |
Применяемость на такие авто:
Audi:A2
Seat:Cordoba,Ibiza
Skoda:Fabia,Roomster
Volkswagen:Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1155231035 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр барабана | 240 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50.5 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Діаметр отвору маточини | 65 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴
