-25%

Гальмівні колодки Hyundai:Accent ,i20 ,i30 ,ix20 ,ix35 ,Sonata ,Tucson /Kia:Ceed ,Picanto ,Rio ,Sportage
1 452 ₴
1 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252432015w
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252432015w
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 583021JA30,583021HA10,583021HA00,583021GA00,583021HA10,583021JA30,583021GA00,583022SA10,583021KA30,583022YA50,583022SA30,583022YA70,583022SA35,583022SA70,583022YA30,583021JA31
Аналоги производителей (кроссы): SP1187,05P1344,C20308ABE,ADG04282,FDB4235,0252432015/PD,05P089,ADG042119,LP1073,LP1952,3563700610
Применяемость на такие авто:
Hyundai:Accent,i20,i30,ix20,ix35,Sonata,Tucson
Kia:Ceed,Picanto,Rio,Sportage
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 583021JA30,583021HA10,583021HA00,583021GA00,583021HA10,583021JA30,583021GA00,583022SA10,583021KA30,583022YA50,583022SA30,583022YA70,583022SA35,583022SA70,583022YA30,583021JA31
Аналоги производителей (кроссы): SP1187,05P1344,C20308ABE,ADG04282,FDB4235,0252432015/PD,05P089,ADG042119,LP1073,LP1952,3563700610
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 243 2015/W |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 93.1 |
| Высота [мм] | 41.1 |
| Толщина [мм] | 15.9 |
| Количество датчиков износа [на ось] | 2 |
| Датчик износа | с звуковым предупреждением износа |
| Тормозная система | Mando |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Hyundai:Accent,i20,i30,ix20,ix35,Sonata,Tucson
Kia:Ceed,Picanto,Rio,Sportage
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252432015w |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 93.1 мм |
| Висота | 41.1 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Cerato Koup, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Ceed, Sportage, Cerato, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴
