-25%

Ролик натяжитель ремня генератора Audi:A1 ,A3 ,A4B6 ,A4B7 ,A4B8 ,A5 ,A6C6 ,A6C7 ,Q3 ,Q5 (500251 CAFFARO)
596 ₴
447 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500251
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжитель ремня генератора CAFFARO 500251
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
038903315AN / 038903315AD / 038903315AG / 038903315AH / 038903315AJ / 038903315AM / 038903315T / 038903315AP / 38903315AM / 38903315AN
Аналоги производителей (кроссы):
534016410 / 60-91 / T38427 / E2W5776BTA / 19030359401 / GA357.24 / 104258 / 038903315AN / 0-N1534 / VKMA31084 / 0-N1534S
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A1 / A3 / A4B6 / A4B7 / A4B8 / A5 / A6C6 / A6C7 / Q3 / Q5 / TT
SEAT : Alhambra / Altea / Cordoba / Ibiza / Leon / Toledo / Exeo
SKODA : Fabia / Octavia / Roomster / Superb / Yeti / Rapid
VOLKSWAGEN : Amarok / Beetle / Caddy / Crafter / CC / Eos / Golf / Jetta / Multivan / Passat / Polo / Scirocco / Sharan / Tiguan / Touran / Transporter
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
038903315AN / 038903315AD / 038903315AG / 038903315AH / 038903315AJ / 038903315AM / 038903315T / 038903315AP / 38903315AM / 38903315AN
Аналоги производителей (кроссы):
534016410 / 60-91 / T38427 / E2W5776BTA / 19030359401 / GA357.24 / 104258 / 038903315AN / 0-N1534 / VKMA31084 / 0-N1534S
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | CAFFARO (Польша) |
| Каталожный номер | 500251 |
| Ширина (мм) | 24 |
| Внутренний диаметр | 17 |
| Наружный диаметр [мм] | 70 |
| Материал | полимерный материал |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A1 / A3 / A4B6 / A4B7 / A4B8 / A5 / A6C6 / A6C7 / Q3 / Q5 / TT
SEAT : Alhambra / Altea / Cordoba / Ibiza / Leon / Toledo / Exeo
SKODA : Fabia / Octavia / Roomster / Superb / Yeti / Rapid
VOLKSWAGEN : Amarok / Beetle / Caddy / Crafter / CC / Eos / Golf / Jetta / Multivan / Passat / Polo / Scirocco / Sharan / Tiguan / Touran / Transporter
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 500251 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Caffaro |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴
