
Ролик натяжитель ремня генератора Audi:A1 ,A3 ,A4B8 ,A4B9 ,A5 ,A6C7 ,A7 ,Q3 ,Q5 ,Q7 (500409 CAFFARO)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500409
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ролик натяжитель ремня генератора CAFFARO 500409
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
06L903133D / 06K903133G / 06K903133L / 06K903133A / 06K903133F
Аналоги производителей (кроссы):
47605 / 529008610 / GA357.71 / 534051010 / 99031769301 / 99031769801 / VKM31160 / T39272 / 06L903133D / 1014-3750
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A1 / A3 / A4B8 / A4B9 / A5 / A6C7 / A7 / Q3 / Q5 / Q7 / TT
SEAT : Alhambra / Ibiza / Leon
SKODA : Octavia / Superb
VOLKSWAGEN : Beetle / Golf / Passat / Polo / Scirocco / Sharan / Tiguan / Touran
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
06L903133D / 06K903133G / 06K903133L / 06K903133A / 06K903133F
Аналоги производителей (кроссы):
47605 / 529008610 / GA357.71 / 534051010 / 99031769301 / 99031769801 / VKM31160 / T39272 / 06L903133D / 1014-3750
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | CAFFARO (Польша) |
| Каталожный номер | 500409 |
| Ширина (мм) | 24 |
| Внутренний диаметр | 17 |
| Наружный диаметр [мм] | 60 |
| Материал | полимерный материал |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A1 / A3 / A4B8 / A4B9 / A5 / A6C7 / A7 / Q3 / Q5 / Q7 / TT
SEAT : Alhambra / Ibiza / Leon
SKODA : Octavia / Superb
VOLKSWAGEN : Beetle / Golf / Passat / Polo / Scirocco / Sharan / Tiguan / Touran
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 500409 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Caffaro |
| Ширина | 24 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Octavia, Passat, Superb, Polo, Leon, Q5, Q7, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
