
Тормозные колодки Daewoo:Lanos ,Nexia /Jaguar:XJ ,XJS ,XK /Opel:Astra ,Combo ,Corsa ,Kadett (223609 NK)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 223609
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки NK 223609
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
JLM21344 / JLM11903 / 93220081 / 93192639 / 93176120 / 90510331 / 90485140 / 90442995 / 90421736 / 90374748 / 90374747 / 1605907 / 1605881 / 1605824 / 1605810 / 1605455 / 1605087
Аналоги производителей (кроссы):
05P599 / FDB732 / GDB1040 / 0986460938 / 420036 / 22-0077-0 / KBP-1005 / ADG04276 / 1263600810 / KBP-1001 / 30488
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAEWOO : Lanos / Nexia
JAGUAR : XJ / XJS / XK
OPEL : Astra / Combo / Corsa / Kadett / Vectra / Tigra
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
JLM21344 / JLM11903 / 93220081 / 93192639 / 93176120 / 90510331 / 90485140 / 90442995 / 90421736 / 90374748 / 90374747 / 1605907 / 1605881 / 1605824 / 1605810 / 1605455 / 1605087
Аналоги производителей (кроссы):
05P599 / FDB732 / GDB1040 / 0986460938 / 420036 / 22-0077-0 / KBP-1005 / ADG04276 / 1263600810 / KBP-1001 / 30488
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 223609 |
| Толщина [мм] | 16.5 |
| Ширина (мм) | 141.4 |
| Высота [мм] | 48.3 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| WVA номер | WVA 20547/16.5/17.3 |
| Толщина 1 [мм] | 16 |
| Толщина 2 [мм] | 16 |
| Высота 1 [мм] | 58.1 |
| Высота 2 [мм] | 48.2 |
| Ширина 1 [мм] | 140.2 |
| Ширина 2 [мм] | 140.1 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAEWOO : Lanos / Nexia
JAGUAR : XJ / XJS / XK
OPEL : Astra / Combo / Corsa / Kadett / Vectra / Tigra
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 223609 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Corsa, XJ, XK, XJSC, Kadett, Vectra, Nexia, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
