-25%

Тормозные колодки Hyundai:ix35 ,Tucson /Kia:Cerato ,Sportage (252921551 ZIMMERMANN)
2 029 ₴
1 521,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 252921551
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки ZIMMERMANN 252921551
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
58302D7A00 / 583022YA30 / 583022SA10 / 583021YA30 / 583021MA40 / 583023RA05 / 583022SA00 / 583022SA30 / 583022SA70 / 583021MA00 / 583024WA10 / 583022YA70 / 583022YA50 / 583022YA31 / 583022YA30 / 583022SA70
Аналоги производителей (кроссы):
SP1187 / 05P1344 / C20308ABE / ADG04282 / FDB4235 / 0252432015/PD / 05P089 / ADG042119 / LP1073 / LP1952 / 3563700610
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
HYUNDAI : ix35 / Tucson
KIA : Cerato / Sportage
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
58302D7A00 / 583022YA30 / 583022SA10 / 583021YA30 / 583021MA40 / 583023RA05 / 583022SA00 / 583022SA30 / 583022SA70 / 583021MA00 / 583024WA10 / 583022YA70 / 583022YA50 / 583022YA31 / 583022YA30 / 583022SA70
Аналоги производителей (кроссы):
SP1187 / 05P1344 / C20308ABE / ADG04282 / FDB4235 / 0252432015/PD / 05P089 / ADG042119 / LP1073 / LP1952 / 3563700610
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ZIMMERMANN (Германия) |
| Каталожный номер | 25292.155.1 |
| Тормозная система | Mando |
| Толщина [мм] | 15.9 |
| Проверочное значение | ECE R90 APPROVED |
| Ширина (мм) | 93.1 |
| Высота [мм] | 41.1 |
| Датчик износа | с звуковым предупреждением износа |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
HYUNDAI : ix35 / Tucson
KIA : Cerato / Sportage
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 252921551 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Zimmermann |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Cerato Koup, Tucson, Sportage, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521,75 ₴
