-25%

Тормозные колодки задние Hyundai:Accent ,i20 ,i30 ,ix20 ,ix35 ,Tucson ,Creta /Kia:Ceed (223521 NK)
1 142 ₴
856,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223521
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки задние NK 223521
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
583022YA30 / 583022SA70 / 583022SA30 / 583022LA00 / 583021YA50 / 583021XA30 / 583021KA30 / 583021JGA00 / 583021JA31 / 583021JA30 / 583021HA10 / 583021HA00 / 583021GA00 / 583020ZA00 / 583020ZA00 / 583021GA00
Аналоги производителей (кроссы):
SP1187 / 05P1344 / C20308ABE / ADG04282 / FDB4235 / 0252432015/PD / ADG042119 / LP1952 / 3563700610 / KBP-4007 / 2432001
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
HYUNDAI : Accent / i20 / i30 / ix20 / ix35 / Tucson / Creta
KIA : Ceed / Cerato / Picanto / Rio / Sportage
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
583022YA30 / 583022SA70 / 583022SA30 / 583022LA00 / 583021YA50 / 583021XA30 / 583021KA30 / 583021JGA00 / 583021JA31 / 583021JA30 / 583021HA10 / 583021HA00 / 583021GA00 / 583020ZA00 / 583020ZA00 / 583021GA00
Аналоги производителей (кроссы):
SP1187 / 05P1344 / C20308ABE / ADG04282 / FDB4235 / 0252432015/PD / ADG042119 / LP1952 / 3563700610 / KBP-4007 / 2432001
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 223521 |
| Сторона установки | Задние |
| Толщина [мм] | 15.2 |
| Ширина (мм) | 93.1 |
| Высота [мм] | 41 |
| Датчик износа | с звуковым предупреждением износа |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Толщина 1 [мм] | 15 |
| Толщина 2 [мм] | 15 |
| Высота 1 [мм] | 41 |
| Высота 2 [мм] | 41 |
| Ширина 1 [мм] | 93.1 |
| Ширина 2 [мм] | 93.1 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
HYUNDAI : Accent / i20 / i30 / ix20 / ix35 / Tucson / Creta
KIA : Ceed / Cerato / Picanto / Rio / Sportage
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 223521 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 41 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 41 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 93.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 93.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, ix35, Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Tucson, Ceed, Sportage, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,50 ₴
