-25%

Тормозные колодки задние Kia:Ceed ,Venga /Opel:Astra ,Combo ,Corsa ,Kadett ,Meriva ,Zafira (223625 NK)
984 ₴
738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223625
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки задние NK 223625
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
95507655 / 93190577 / 93188727 / 93179164 / 93176118 / 93170602 / 93169143 / 58302A2A30 / 583021PA30 / 1605995 / 1605967 / 1605625 / 1605128 / 1605122 / 1605086 / 1605233
Аналоги производителей (кроссы):
1263700110 / GDB1515 / 05P811 / 37296 / 71313 / ADG042116 / RD.3323.DB1515 / 0957.02 / FDB1521 / BG3406 / C2X009ABE
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
KIA : Ceed / Venga
OPEL : Astra / Combo / Corsa / Kadett / Meriva / Zafira
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
95507655 / 93190577 / 93188727 / 93179164 / 93176118 / 93170602 / 93169143 / 58302A2A30 / 583021PA30 / 1605995 / 1605967 / 1605625 / 1605128 / 1605122 / 1605086 / 1605233
Аналоги производителей (кроссы):
1263700110 / GDB1515 / 05P811 / 37296 / 71313 / ADG042116 / RD.3323.DB1515 / 0957.02 / FDB1521 / BG3406 / C2X009ABE
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 223625 |
| Сторона установки | Задние |
| Толщина [мм] | 15.2 |
| Ширина (мм) | 95.5 |
| Высота [мм] | 42.7 |
| Датчик износа | вкл. датчик износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| WVA номер | WVA 23417/15.2 |
| Толщина 1 [мм] | 15 |
| Высота 1 [мм] | 42.8 |
| Ширина 1 [мм] | 95.3 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
KIA : Ceed / Venga
OPEL : Astra / Combo / Corsa / Kadett / Meriva / Zafira
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 223625 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 95.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Pro Ceed, Ceed, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 738 ₴
