
Тормозные колодки передние Audi:80B3 ,80B4 ,90 ,A4B5 ,COUPE /Seat:Cordoba ,Ibiza ,Inca (224725 NK)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 224725
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки передние NK 224725
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
8A0698151C / 357698151B / 8D0698151L / 357698151
Аналоги производителей (кроссы):
05P600 / 5000-0775 / 1163602010 / 0252066919 / 05P216 / C1W001ABE / 0252016819 / GDB1044 / SP1043 / 08-122 / 22-0148-0
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : 80B3 / 80B4 / 90 / A4B5 / COUPE
SEAT : Cordoba / Ibiza / Inca / Toledo
VOLKSWAGEN : Caddy / Corrado / Golf / Passat / Vento
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
8A0698151C / 357698151B / 8D0698151L / 357698151
Аналоги производителей (кроссы):
05P600 / 5000-0775 / 1163602010 / 0252066919 / 05P216 / C1W001ABE / 0252016819 / GDB1044 / SP1043 / 08-122 / 22-0148-0
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 224725 |
| Сторона установки | Передние |
| Толщина [мм] | 19.4 |
| Ширина (мм) | 119.3 |
| Высота [мм] | 69.6 |
| Датчик износа | без датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| WVA номер | WVA 20168/19.4 |
| Толщина 1 [мм] | 19.5 |
| Высота 1 [мм] | 69.5 |
| Ширина 1 [мм] | 119.1 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : 80B3 / 80B4 / 90 / A4B5 / COUPE
SEAT : Cordoba / Ibiza / Inca / Toledo
VOLKSWAGEN : Caddy / Corrado / Golf / Passat / Vento
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 224725 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 119.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Toledo, Coupe, Corrado, A4, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
