-25%

Тормозные колодки передние Audi:A1 /Seat:Ibiza /Volkswagen:Beetle ,Jetta ,Polo (13046072852 ATE)
3 847 ₴
2 885,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13046072852
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки передние ATE 13046072852
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
5C0698151A / 8X0698151
Аналоги производителей (кроссы):
05P730 / 0252313019/A / 37414 / 1163600910 / 37155 / GDB1984 / 263320 / P85041 / FDB1094 / 37008 / 0633.20
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A1
SEAT : Ibiza
VOLKSWAGEN : Beetle / Jetta / Polo
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
5C0698151A / 8X0698151
Аналоги производителей (кроссы):
05P730 / 0252313019/A / 37414 / 1163600910 / 37155 / GDB1984 / 263320 / P85041 / FDB1094 / 37008 / 0633.20
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ATE (Германия) |
| Каталожный номер | 13046072852 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Высота 1 [мм] | 66 |
| Ширина 2 [мм] | 156.3 |
| Высота 2 [мм] | 71.3 |
| Толщина [мм] | 20.6 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа без датчика износа |
| Тормозная система | ATE |
| Проверочное значение | E1 90R-01894/715 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
AUDI : A1
SEAT : Ibiza
VOLKSWAGEN : Beetle / Jetta / Polo
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13046072852 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.3 мм |
| Товщина | 20.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Polo, A1, Jetta, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 885,25 ₴
