
Тормозные колодки передние BMW:X5E70 ,X6E71 ,E72 (13047072392 ATE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13047072392
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки передние ATE 13047072392
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
34116778048
Аналоги производителей (кроссы):
ADB114206 / 0252417219/PD / 241722001 / 2417201 / 0986494307 / FDB4079 / 22-0823-0 / 13.0460-7239.2 / P06058 / 2129800 / GDB1728
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
BMW : X5E70 / X6E71 / E72
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
34116778048
Аналоги производителей (кроссы):
ADB114206 / 0252417219/PD / 241722001 / 2417201 / 0986494307 / FDB4079 / 22-0823-0 / 13.0460-7239.2 / P06058 / 2129800 / GDB1728
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ATE (Германия) |
| Каталожный номер | 13.0470-7239.2 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина 1 [мм] | 193 |
| Высота 1 [мм] | 79 |
| Толщина 1 [мм] | 19 |
| Ширина 2 [мм] | 193 |
| Высота 2 [мм] | 79 |
| Толщина 2 [мм] | 20 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок без датчика износа |
| Тормозная система | ATE |
| Проверочное значение | E1 90R-011460/1469 |
| Код MAPP в наличии | 24.8190-0270.2 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
BMW : X5E70 / X6E71 / E72
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13047072392 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 193 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 79 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 193 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
