-25%

Тормозные колодки передние Daewoo:Espero ,Lanos ,Nexia /Opel:Astra ,Ascona ,Calibra ,Corsa (223607 NK)
876 ₴
657 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223607
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки передние NK 223607
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
93176122 / 90511162 / 90399495 / 90398760 / 90297770 / 1605911 / 1605808 / 1605789 / 1605783 / 1605746 / 1605454 / 1605089 / 1605454 / 93192637 / 90010585 / 90114901
Аналоги производителей (кроссы):
05P190 / 0252093915 / 05P304 / 0101.00 / 420006 / 1263600910 / 05P656 / 0986465141 / 0986491900 / SB21190 / 0252093915/PD
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAEWOO : Espero / Lanos / Nexia
OPEL : Astra / Ascona / Calibra / Corsa / Kadett / Omega / Rekord / Vectra
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
93176122 / 90511162 / 90399495 / 90398760 / 90297770 / 1605911 / 1605808 / 1605789 / 1605783 / 1605746 / 1605454 / 1605089 / 1605454 / 93192637 / 90010585 / 90114901
Аналоги производителей (кроссы):
05P190 / 0252093915 / 05P304 / 0101.00 / 420006 / 1263600910 / 05P656 / 0986465141 / 0986491900 / SB21190 / 0252093915/PD
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 223607 |
| Сторона установки | Передние |
| Толщина [мм] | 18.1 |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Высота [мм] | 52.8 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| WVA номер | WVA 21190/17.3 |
| Толщина 1 [мм] | 17.5 |
| Высота 1 [мм] | 52.4 |
| Ширина 1 [мм] | 156.6 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAEWOO : Espero / Lanos / Nexia
OPEL : Astra / Ascona / Calibra / Corsa / Kadett / Omega / Rekord / Vectra
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 223607 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Calibra, Corsa, Omega, Manta, Kadett, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴
