-25%

Тормозные колодки передние Nissan:Primastar /Opel:Vivaro /Renault:Espace ,Trafic (230991801 ZIMMERMANN)
2 337 ₴
1 752,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 230991801
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки передние ZIMMERMANN 230991801
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
93192063 / 93173641 / 9199257 / 7701054771 / 7701050914 / 6025371279 / 4414519 / 4414021 / 4106000QAE
Аналоги производителей (кроссы):
C491 / 4006134 / 4006135 / WA6697 / GDB1330 / 16-141464049 / 1263700610 / WA6684 / A1232 / L470 / 4006148
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
NISSAN : Primastar
OPEL : Vivaro
RENAULT : Espace / Trafic
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
93192063 / 93173641 / 9199257 / 7701054771 / 7701050914 / 6025371279 / 4414519 / 4414021 / 4106000QAE
Аналоги производителей (кроссы):
C491 / 4006134 / 4006135 / WA6697 / GDB1330 / 16-141464049 / 1263700610 / WA6684 / A1232 / L470 / 4006148
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ZIMMERMANN (Германия) |
| Каталожный номер | 230991801 |
| Сторона установки | Передние |
| Тормозная система | Lucas - Girling |
| Ширина (мм) | 144 |
| Высота [мм] | 63 |
| Толщина [мм] | 18 |
| Проверочное значение | ECE R90 APPROVED |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
NISSAN : Primastar
OPEL : Vivaro
RENAULT : Espace / Trafic
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 230991801 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Zimmermann |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Trafic, Primastar, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752,75 ₴
