-25%

Комплект підшипників передній Renault Master I.II. Opel Movano
1 105 ₴
828,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: W413089
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Renault Master 2 / Opel Movano A
Аналог INA-FOR 27.0333
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 49
Наружный диаметр [мм] : 84
Аналоги:
PFI PW49840048CSHD,OPEL 4501154,OPEL 9161454,RENAULT 7701205416,VAUXHALL 4501154,VAUXHALL 9161454,SKF VKBA3500,GSP GK3500,NK 753919,KAMOKA 5600043,A.B.S 200039,DENCKERMANN W413089,AUTLOG RS1085,CX CX327,JAPKO 411043,IJSGROUP 101136,IJSGROUP 101115,BTA H1R015BTA,PROFIT 25013500,ASHIKA 4411043,ASAM 70847,MEYLE 16146500010,OPTIMAL 701860,BREDALORETT KRT2301,MOOG OPWB11472,FEBIBILSTEIN 29521,SNR R15564,FAG 713630800,A.B.S. VKBA3500,AUTOMEGA 110107610,CX 327,GENERALMOTORS 09161454,GENERALMOTORS 9161454,INFINITI 4501154,INFINITI 9161454,INFINITI 7701205416,MASTER-SPORT 3500SETMS,MAXGEAR 2564MG,NISSAN 7701205416,OPEL 09161454,RUVILLE 5564,STARLINE LO03492,STARLINE LO03500,STELLOX 4328073SX,TIMMEN 405278,TOPRAN 207546
Подшипник передний Renault Master 2 / Opel Movano A
Аналог INA-FOR 27.0333
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 49
Наружный диаметр [мм] : 84
Аналоги:
PFI PW49840048CSHD,OPEL 4501154,OPEL 9161454,RENAULT 7701205416,VAUXHALL 4501154,VAUXHALL 9161454,SKF VKBA3500,GSP GK3500,NK 753919,KAMOKA 5600043,A.B.S 200039,DENCKERMANN W413089,AUTLOG RS1085,CX CX327,JAPKO 411043,IJSGROUP 101136,IJSGROUP 101115,BTA H1R015BTA,PROFIT 25013500,ASHIKA 4411043,ASAM 70847,MEYLE 16146500010,OPTIMAL 701860,BREDALORETT KRT2301,MOOG OPWB11472,FEBIBILSTEIN 29521,SNR R15564,FAG 713630800,A.B.S. VKBA3500,AUTOMEGA 110107610,CX 327,GENERALMOTORS 09161454,GENERALMOTORS 9161454,INFINITI 4501154,INFINITI 9161454,INFINITI 7701205416,MASTER-SPORT 3500SETMS,MAXGEAR 2564MG,NISSAN 7701205416,OPEL 09161454,RUVILLE 5564,STARLINE LO03492,STARLINE LO03500,STELLOX 4328073SX,TIMMEN 405278,TOPRAN 207546
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413089 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MOVANO (U9, E9) 1998- |
| Сумісність | Renault MASTER II Bus (JD) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828,75 ₴

