-25%

Підшипник передній Ford Mondeo, Форд Мондео 00-
1 008 ₴
756 ₴
- В наявності
- Код: W413264
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Ford Mondeo , Форд Мондео 00-
Аналог INA-FOR 30.0053
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 40
Наружный диаметр [мм] : 75
Аналоги:
FORD 1133023,FORD 1S7W1215AA,SKF VKBA3575,KAMOKA 5600018,MAXGEAR 330152,GSP GK3575,A.B.S 200884,NK 752533,CX CX577,TRISCAN 853016131,IJSGROUP 101144,DENCKERMANN W413264,BREDALORETT KRT2335,MOOG FDWB11186,ASAM 70825,MEYLE 7146500020,OPTIMAL 301183,SNR R15223,BTA H1G035BTA,FAG 713678410,FEBIBILSTEIN 19706,A.B.S. VKBA3575,SNR VKBA3575,FORD 5027620,AUTLOG RS1282,AUTOMEGA 110009410,DPGROUP DP633966,DPGROUP DP633966SKF,FEBEST DAC40750037MKIT,FORD 6798055,FORD 1S7J1K018AA,FORD 93BX1K018AA,FORD EUB339,GMB GH040075,ILJIN 131025,JPGROUP 1541300410,MASTER-SPORT 3575SETMS,MAXGEAR 2223MG,METALCAUCHO 74089,RUVILLE 5223,STARLINE LO03575,STELLOX 4328050SX,STELLOX 4328565SX,TIMMEN 405145,TOPRAN 300278,TOPRAN 302146
Подшипник передний Ford Mondeo , Форд Мондео 00-
Аналог INA-FOR 30.0053
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 40
Наружный диаметр [мм] : 75
Аналоги:
FORD 1133023,FORD 1S7W1215AA,SKF VKBA3575,KAMOKA 5600018,MAXGEAR 330152,GSP GK3575,A.B.S 200884,NK 752533,CX CX577,TRISCAN 853016131,IJSGROUP 101144,DENCKERMANN W413264,BREDALORETT KRT2335,MOOG FDWB11186,ASAM 70825,MEYLE 7146500020,OPTIMAL 301183,SNR R15223,BTA H1G035BTA,FAG 713678410,FEBIBILSTEIN 19706,A.B.S. VKBA3575,SNR VKBA3575,FORD 5027620,AUTLOG RS1282,AUTOMEGA 110009410,DPGROUP DP633966,DPGROUP DP633966SKF,FEBEST DAC40750037MKIT,FORD 6798055,FORD 1S7J1K018AA,FORD 93BX1K018AA,FORD EUB339,GMB GH040075,ILJIN 131025,JPGROUP 1541300410,MASTER-SPORT 3575SETMS,MAXGEAR 2223MG,METALCAUCHO 74089,RUVILLE 5223,STARLINE LO03575,STELLOX 4328050SX,STELLOX 4328565SX,TIMMEN 405145,TOPRAN 300278,TOPRAN 302146
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413264 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MONDEO III (B4Y) 2000-2007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴

