Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Audi 100 С2 , C3 , Audi 80 B2 , B3
Аналог INA-FOR 10.0107
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 42
Наружный диаметр [мм] : 75,1
Аналоги:
AUDI 431498625,AUDI 443498625,VW 431498625,VW 443498625,VW 803407625,SKF VKBA613,CX CX076,FEBIBILSTEIN 04526,OPTIMAL 100036,SWAG 20904526,PROFIT 25010613,FEBIBILSTEIN 03622,DENCKERMANN W413025,MEYLE 1004980036,BTA H2A000BTA,SWAG 30903622,MAPCO 26714,FAG 713610150,A.B.S. VKBA613,AE VKBA613,CX 076,JPGROUP 443407625,JPGROUP 1141200600,MASTER-SPORT 613SETMS,MAXGEAR 2704MG,MEYLE 1004070036,NK 754715,PEX 160054,PROFIT DAC42750037,RUVILLE 5704,RUVILLE 5707,SPIDAN 26500,STARLINE LO00613,TIMMEN 405003,TIMMEN 405169,VAG 431498625,VAG 443498625,VAICO 100348,VAICO V100348
Подшипник передний Audi 100 С2 , C3 , Audi 80 B2 , B3
Аналог INA-FOR 10.0107
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 42
Наружный диаметр [мм] : 75,1
Аналоги:
AUDI 431498625,AUDI 443498625,VW 431498625,VW 443498625,VW 803407625,SKF VKBA613,CX CX076,FEBIBILSTEIN 04526,OPTIMAL 100036,SWAG 20904526,PROFIT 25010613,FEBIBILSTEIN 03622,DENCKERMANN W413025,MEYLE 1004980036,BTA H2A000BTA,SWAG 30903622,MAPCO 26714,FAG 713610150,A.B.S. VKBA613,AE VKBA613,CX 076,JPGROUP 443407625,JPGROUP 1141200600,MASTER-SPORT 613SETMS,MAXGEAR 2704MG,MEYLE 1004070036,NK 754715,PEX 160054,PROFIT DAC42750037,RUVILLE 5704,RUVILLE 5707,SPIDAN 26500,STARLINE LO00613,TIMMEN 405003,TIMMEN 405169,VAG 431498625,VAG 443498625,VAICO 100348,VAICO V100348
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413025 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75.1 мм |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, Quattro |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


