-25%

Передній підшипник RENAULT GRAND SCENIC , MEGANE 03-
1 026 ₴
769,50 ₴
- В наявності
- Код: W413267
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний RENAULT GRAND SCENIC , MEGANE 03-
Аналог INA-FOR 27.0311
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 25
Наружный диаметр [мм] : 55
Аналоги:
RENAULT 7701208059,SKF VKBA3676,MAXGEAR 330342,GSP GK3676,OPTIMAL 702983,PFI PW25550048CSHD,IJSGROUP 101301,DENCKERMANN W413267,MOOG REWB11522,A.B.S 200976,BTA H2R042BTA,FAG 713630970,SNR R15578,MEYLE 16147500020,FEBIBILSTEIN 24781,A.B.S. VKBA3676,TRISCAN VKBA3676,A.B.S. 200976,AUTOMEGA 110109810,BORG&BECK BWK966,CRAFTBEARINGS 25CRB3676,CX 986,CX CX986,DELPHI BK1446,GMB GH0014R0,JPGROUP 4351301619,MASTER-SPORT 3676SETMS,METALCAUCHO 74076,NK 763943,OPTIMAL 702983L,RUVILLE 5579,SHAFER SH15578,SPIDAN 27402,STARLINE LO03676,STELLOX 4328884SX,TIMMEN 405013,TOPRAN 701058,VAICO V460448
Подшипник передний RENAULT GRAND SCENIC , MEGANE 03-
Аналог INA-FOR 27.0311
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 25
Наружный диаметр [мм] : 55
Аналоги:
RENAULT 7701208059,SKF VKBA3676,MAXGEAR 330342,GSP GK3676,OPTIMAL 702983,PFI PW25550048CSHD,IJSGROUP 101301,DENCKERMANN W413267,MOOG REWB11522,A.B.S 200976,BTA H2R042BTA,FAG 713630970,SNR R15578,MEYLE 16147500020,FEBIBILSTEIN 24781,A.B.S. VKBA3676,TRISCAN VKBA3676,A.B.S. 200976,AUTOMEGA 110109810,BORG&BECK BWK966,CRAFTBEARINGS 25CRB3676,CX 986,CX CX986,DELPHI BK1446,GMB GH0014R0,JPGROUP 4351301619,MASTER-SPORT 3676SETMS,METALCAUCHO 74076,NK 763943,OPTIMAL 702983L,RUVILLE 5579,SHAFER SH15578,SPIDAN 27402,STARLINE LO03676,STELLOX 4328884SX,TIMMEN 405013,TOPRAN 701058,VAICO V460448
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413267 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2002- |
| Сумісність | Renault MEGANE II Grandtour (KM0/1_) 2003-, Renault SCENIC II (JM0/1_) 2003-, Renault MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2003-, Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2004-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769,50 ₴

