
Підшипник задньої маточини Mercedes 190 W201 , W124
1 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: W413030
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник задней ступицы Mercedes 190 W201 / W124
Ширина, мм 39
Внутренний диаметр, мм 45
Внешний диаметр, мм 84.2 Аналог INA-FOR 50.0020
Аналоги:
OPTIMAL 402116,A.B.S 200592,GENERALMOTORS 0019810427,MERCEDES-BENZ 0009800316,MERCEDES-BENZ 1243500749,MERCEDES-BENZ 1293500049,MERCEDES-BENZ 1299800016,MERCEDES-BENZ 1299800116,MERCEDES-BENZ 1299800216,MERCEDES-BENZ 1299800316,MERCEDES-BENZ 1299800416,MERCEDES-BENZ 2013500149,MERCEDES-BENZ 2013500249,MERCEDES-BENZ 2013500549,MERCEDES-BENZ 2019800016,MERCEDES-BENZ 2019800116,MERCEDES-BENZ 2029800016,MERCEDES-BENZ 2109810127,MERCEDES-BENZ 6389810027,SKF VKBA757,GSP GK0757,NK 763306,KAMOKA 5600064,FEBIBILSTEIN 21697,FEBIBILSTEIN 05578,DENCKERMANN W413030,FEBIBILSTEIN 21872,MOOG MEWB11294,RUVILLE 5107,MEYLE 0140980008,FEBIBILSTEIN 05424,MEYLE 0140980040,MEYLE 0140980009,SNR R15107,OPTIMAL 402116L,FEBIBILSTEIN 21873,FAG 713667530,SWAG 99975424,SWAG 10921697,SNR R15107S,FAG 713667540,RUVILLE 5107S,FAG 713667830,SWAG 99908881,AE VKBA757,A.B.S. VKBA757,SKF VKBA3486,CX CX413,GSP GK3486,MAXGEAR 330095,KAMOKA 5600041,MOOG MEWB11259,NK 753320,DENCKERMANN W413085,ASAM 70846,AUTLOG RS1080,BSG BSG60600008,IJSGROUP 101108,MEYLE 0140980043,OPTIMAL 400107,FEBIBILSTEIN 22078,BREDALORETT KRT2288,KAGER 830254,A.B.S 200031,QUINTONHAZELL QWB1057,SNR R15127,FAG 713667050,BTA H1M016BTA,A.B.S. VKBA3486,CX CX115,COMPLEX CX115,MERCEDES-BENZ A2029800016,AUTLOG RS1039,CX 115,FEBIBILSTEIN 08881,ILJIN IJ131018,MASTER-SPORT 757SETMS,MAXGEAR 2107MG,MERCEDES-BENZ A1243500749,MERCEDES-BENZ A1293500049,MERCEDES-BENZ A1299800016,MERCEDES-BENZ A1299800116,MERCEDES-BENZ A1299800316,MERCEDES-BENZ A1299800416,MERCEDES-BENZ A2013500149,MERCEDES-BENZ A2013500249,MERCEDES-BENZ A2019800016,PEX 160133,PROFIT 25010757,RUVILLE 5119,SPIDAN 26383,SPIDAN 26384,SPIDAN 26392,SPIDAN 26858,STARLINE LO00757,STELLOX 4328018SX,TIMMEN 405148,VAICO 300652,VAICO V300652
Подшипник задней ступицы Mercedes 190 W201 / W124
Ширина, мм 39
Внутренний диаметр, мм 45
Внешний диаметр, мм 84.2 Аналог INA-FOR 50.0020
Аналоги:
OPTIMAL 402116,A.B.S 200592,GENERALMOTORS 0019810427,MERCEDES-BENZ 0009800316,MERCEDES-BENZ 1243500749,MERCEDES-BENZ 1293500049,MERCEDES-BENZ 1299800016,MERCEDES-BENZ 1299800116,MERCEDES-BENZ 1299800216,MERCEDES-BENZ 1299800316,MERCEDES-BENZ 1299800416,MERCEDES-BENZ 2013500149,MERCEDES-BENZ 2013500249,MERCEDES-BENZ 2013500549,MERCEDES-BENZ 2019800016,MERCEDES-BENZ 2019800116,MERCEDES-BENZ 2029800016,MERCEDES-BENZ 2109810127,MERCEDES-BENZ 6389810027,SKF VKBA757,GSP GK0757,NK 763306,KAMOKA 5600064,FEBIBILSTEIN 21697,FEBIBILSTEIN 05578,DENCKERMANN W413030,FEBIBILSTEIN 21872,MOOG MEWB11294,RUVILLE 5107,MEYLE 0140980008,FEBIBILSTEIN 05424,MEYLE 0140980040,MEYLE 0140980009,SNR R15107,OPTIMAL 402116L,FEBIBILSTEIN 21873,FAG 713667530,SWAG 99975424,SWAG 10921697,SNR R15107S,FAG 713667540,RUVILLE 5107S,FAG 713667830,SWAG 99908881,AE VKBA757,A.B.S. VKBA757,SKF VKBA3486,CX CX413,GSP GK3486,MAXGEAR 330095,KAMOKA 5600041,MOOG MEWB11259,NK 753320,DENCKERMANN W413085,ASAM 70846,AUTLOG RS1080,BSG BSG60600008,IJSGROUP 101108,MEYLE 0140980043,OPTIMAL 400107,FEBIBILSTEIN 22078,BREDALORETT KRT2288,KAGER 830254,A.B.S 200031,QUINTONHAZELL QWB1057,SNR R15127,FAG 713667050,BTA H1M016BTA,A.B.S. VKBA3486,CX CX115,COMPLEX CX115,MERCEDES-BENZ A2029800016,AUTLOG RS1039,CX 115,FEBIBILSTEIN 08881,ILJIN IJ131018,MASTER-SPORT 757SETMS,MAXGEAR 2107MG,MERCEDES-BENZ A1243500749,MERCEDES-BENZ A1293500049,MERCEDES-BENZ A1299800016,MERCEDES-BENZ A1299800116,MERCEDES-BENZ A1299800316,MERCEDES-BENZ A1299800416,MERCEDES-BENZ A2013500149,MERCEDES-BENZ A2013500249,MERCEDES-BENZ A2019800016,PEX 160133,PROFIT 25010757,RUVILLE 5119,SPIDAN 26383,SPIDAN 26384,SPIDAN 26392,SPIDAN 26858,STARLINE LO00757,STELLOX 4328018SX,TIMMEN 405148,VAICO 300652,VAICO V300652
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413030 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SL, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | E-KLASSE (W124) 1993-1995 |
| Сумісність | Mercedes-Benz 190 (W201) 1982-1993, Mercedes-Benz Sedan (W124) 1984-1993 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴

