
Комплект подшипников передний Nissan Maxima 00-.ALTIMA 2.5I.3.5I 08-.Primera
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413266
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Nissan Maxima / X-Trail T30 / Primera P12 01-
Аналог INA-FOR 33.0300
Ширина [мм] : 43
Внутренний диаметр : 43
Наружный диаметр [мм] : 76
Аналоги:
NISSAN 402102Y000,SKF VKBA3981,MAXGEAR 330610,NK 752225,GSP GK3981,KAVOPARTS WBK6503,CX CX917,JAPKO 411037,DENCKERMANN W413266,ASHIKA 4411037,BLUEPRINT ADN18245,A.B.S 201105,MEYLE 36146500004,OPTIMAL 961900,NIPPARTS J4701035,FAG 713613810,SNR R16862,A.B.S. VKBA3981,NPS VKBA3981,AUTLOG RS1288,BTA H11037BTA,CRAFTBEARINGS DAC43760043ZZR2,FEBEST DAC43760043,GMB GH043010,GMB GH043015,GMB GH043050,ILJIN 141005,INFINITI 402102Y000,MASTER-SPORT 3981SETMS,METALCAUCHO 74094,NSK AU09082LLL588,NSK HO43BWD12AJB5C01,NTN AU09082LLL588,NTN AU09082LLL5883LLL260,NTN AU09083LLL588,Q-FIX Q1270300,TOKO HJ1137JP,VAICO V380091
Подшипник передний Nissan Maxima / X-Trail T30 / Primera P12 01-
Аналог INA-FOR 33.0300
Ширина [мм] : 43
Внутренний диаметр : 43
Наружный диаметр [мм] : 76
Аналоги:
NISSAN 402102Y000,SKF VKBA3981,MAXGEAR 330610,NK 752225,GSP GK3981,KAVOPARTS WBK6503,CX CX917,JAPKO 411037,DENCKERMANN W413266,ASHIKA 4411037,BLUEPRINT ADN18245,A.B.S 201105,MEYLE 36146500004,OPTIMAL 961900,NIPPARTS J4701035,FAG 713613810,SNR R16862,A.B.S. VKBA3981,NPS VKBA3981,AUTLOG RS1288,BTA H11037BTA,CRAFTBEARINGS DAC43760043ZZR2,FEBEST DAC43760043,GMB GH043010,GMB GH043015,GMB GH043050,ILJIN 141005,INFINITI 402102Y000,MASTER-SPORT 3981SETMS,METALCAUCHO 74094,NSK AU09082LLL588,NSK HO43BWD12AJB5C01,NTN AU09082LLL588,NTN AU09082LLL5883LLL260,NTN AU09083LLL588,Q-FIX Q1270300,TOKO HJ1137JP,VAICO V380091
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413266 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima, X-Trail, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MAXIMA QX (A33) 1999-2003 |
| Сумісність | Nissan PRIMERA Hatchback (P12) 2002-2007, Nissan PRIMERA Traveller (WP12) 2002-, Nissan X-TRAIL (T30) 2001-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

