
Задній підшипник Renault Megane II 1.4 16V 2.0 16V 11,02-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413257
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Задний подшипник Renault Megane II 1.4 16V 2.0 16V 11,02-
Аналог INA-FOR 27.0303
Ширина [мм] : 45
Внутренний диаметр : 25
Наружный диаметр [мм] : 55
Аналоги:
RENAULT 7701208058,RENAULT 7701209504,SKF VKBA3639,GSP GK3639,MAXGEAR 330341,DENCKERMANN W413257,KAMOKA 5600067,NK 763942,A.B.S 200427,PFI PW25550045CSHD,CX CX792,MOOG REWB11521,IJSGROUP 101300,OPTIMAL 702982,FAG 713630950,SNR R15577,BTA H2R036BTA,RUVILLE 5598,FEBIBILSTEIN 24780,MEYLE 16147500004,MAGNETIMARELLI 361111183128,A.B.S. VKBA3639,AUTOMEGA 110192610,DELPHI BK1408,GMB GH0032R0,JPGROUP 4351300910,RUVILLE 5577,SHAFER SH15577,SPIDAN 27326,STELLOX 4328476SX,TIMMEN 405323,TOPRAN 700640
Задний подшипник Renault Megane II 1.4 16V 2.0 16V 11,02-
Аналог INA-FOR 27.0303
Ширина [мм] : 45
Внутренний диаметр : 25
Наружный диаметр [мм] : 55
Аналоги:
RENAULT 7701208058,RENAULT 7701209504,SKF VKBA3639,GSP GK3639,MAXGEAR 330341,DENCKERMANN W413257,KAMOKA 5600067,NK 763942,A.B.S 200427,PFI PW25550045CSHD,CX CX792,MOOG REWB11521,IJSGROUP 101300,OPTIMAL 702982,FAG 713630950,SNR R15577,BTA H2R036BTA,RUVILLE 5598,FEBIBILSTEIN 24780,MEYLE 16147500004,MAGNETIMARELLI 361111183128,A.B.S. VKBA3639,AUTOMEGA 110192610,DELPHI BK1408,GMB GH0032R0,JPGROUP 4351300910,RUVILLE 5577,SHAFER SH15577,SPIDAN 27326,STELLOX 4328476SX,TIMMEN 405323,TOPRAN 700640
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413257 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2002- |
| Сумісність | Renault MEGANE II Grandtour (KM0/1_) 2003-, Renault MEGANE II Sedan (LM0/1_) 2003-, Renault MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

