Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Комплект подшипников передний Mercedes Class A W168
Аналог INA-FOR 50.0029
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 42
Наружный диаметр [мм] : 75
Аналоги:
MERCEDES-BENZ 1689810627,MERCEDES-BENZ 4149810127,SKF VKBA3520,MAXGEAR 330092,KAMOKA 5600025,AUTLOG RS1193,GSP GK3520,CX CX443,DENCKERMANN W413236,MEYLE 0140980035,IJSGROUP 101239,OPTIMAL 401047,TRISCAN 853023118,MEYLE 0140980035S,MOOG MEWB11262,FAG 713667310,SNR R15131,BTA H1M021BTA,FEBIBILSTEIN 23225,A.B.S. VKBA3520,CRAFTBEARINGS 42CRB3520,JPGROUP 1341301510,MASTER-SPORT 3520SETMS,MAXGEAR 2131MG,MERCEDES-BENZ A1689810627,NK 753321,RUVILLE 5131,STARLINE LO03520,STELLOX 4328630SX,TIMMEN 405150
Комплект подшипников передний Mercedes Class A W168
Аналог INA-FOR 50.0029
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 42
Наружный диаметр [мм] : 75
Аналоги:
MERCEDES-BENZ 1689810627,MERCEDES-BENZ 4149810127,SKF VKBA3520,MAXGEAR 330092,KAMOKA 5600025,AUTLOG RS1193,GSP GK3520,CX CX443,DENCKERMANN W413236,MEYLE 0140980035,IJSGROUP 101239,OPTIMAL 401047,TRISCAN 853023118,MEYLE 0140980035S,MOOG MEWB11262,FAG 713667310,SNR R15131,BTA H1M021BTA,FEBIBILSTEIN 23225,A.B.S. VKBA3520,CRAFTBEARINGS 42CRB3520,JPGROUP 1341301510,MASTER-SPORT 3520SETMS,MAXGEAR 2131MG,MERCEDES-BENZ A1689810627,NK 753321,RUVILLE 5131,STARLINE LO03520,STELLOX 4328630SX,TIMMEN 405150
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413236 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | A-KLASSE (W168) 1997-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


