
Передній підшипник Opel Combo , Corsa C , Tigra B 00-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413103
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Opel Combo , Corsa C , Tigra B 00-
Аналог INA-FOR 20.0078
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 34
Наружный диаметр [мм] : 67
Аналоги:
OPEL 328980,OPEL 9195608,VAUXHALL 328980,VAUXHALL 9195608,SKF VKBA3600,BSG BSG65605010,KAMOKA 5600047,DENCKERMANN W413103,MAXGEAR 330262,ASAM 70803,A.B.S 200134,MEYLE 6141600008,MOOG OPWB11096,NK 753626,OPTIMAL 201095,AUTLOG RS1195,QUINTONHAZELL QWB1211,CX CX516,IJSGROUP 101147,FAG 713644080,BREDALORETT KRT2289,SNR R15339,BTA H1X012BTA,A.B.S. VKBA3600,AUTOMEGA 110150410,AUTOMEGA 110150420,BLUEPRINT ADW198201,BORG&BECK BWK883,CX 516,FEBIBILSTEIN 19085,GENERALMOTORS 09195608,GENERALMOTORS 9195608,GMB GH034050,ILJIN 141014,JPGROUP 1241300510,MASTER-SPORT 3600SETMS,MAXGEAR 2339MG,OPEL 09195608,PROFIT 25013600,RUVILLE 5339,SPIDAN 27240,STARLINE LO03600,STELLOX 4328516SX,TIMMEN 405254,TOPRAN 206441,VAICO V400538
Подшипник передний Opel Combo , Corsa C , Tigra B 00-
Аналог INA-FOR 20.0078
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 34
Наружный диаметр [мм] : 67
Аналоги:
OPEL 328980,OPEL 9195608,VAUXHALL 328980,VAUXHALL 9195608,SKF VKBA3600,BSG BSG65605010,KAMOKA 5600047,DENCKERMANN W413103,MAXGEAR 330262,ASAM 70803,A.B.S 200134,MEYLE 6141600008,MOOG OPWB11096,NK 753626,OPTIMAL 201095,AUTLOG RS1195,QUINTONHAZELL QWB1211,CX CX516,IJSGROUP 101147,FAG 713644080,BREDALORETT KRT2289,SNR R15339,BTA H1X012BTA,A.B.S. VKBA3600,AUTOMEGA 110150410,AUTOMEGA 110150420,BLUEPRINT ADW198201,BORG&BECK BWK883,CX 516,FEBIBILSTEIN 19085,GENERALMOTORS 09195608,GENERALMOTORS 9195608,GMB GH034050,ILJIN 141014,JPGROUP 1241300510,MASTER-SPORT 3600SETMS,MAXGEAR 2339MG,OPEL 09195608,PROFIT 25013600,RUVILLE 5339,SPIDAN 27240,STARLINE LO03600,STELLOX 4328516SX,TIMMEN 405254,TOPRAN 206441,VAICO V400538
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413103 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Combo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | COMBO Tour 2001- |
| Сумісність | Opel CORSA C (F08 F68) 2000-2009, Opel TIGRA TwinTop 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

