
Ролик натяжний ременя генератора Opel Astra G, Zafira A, Астра Г, Зафіра А
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: P222002
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Ролик натяжной ремня генератора Opel Astra G , Zafira A , Астра Г , Зафира А
Аналог INA-FOR 20.0094
Ширина [мм] : 22
Диаметр [мм] : 76
Материал : полимерный материал
Внутренний диаметр : 17
Аналоги:
GENERALMOTORS 90571758,OPEL 1340555,OPEL 90571758,VAUXHALL 90571758,RUVILLE 55338,CAFFARO 0298,DENCKERMANN P222002,BTA E2X5338BTA,MAGNETIMARELLI 331316170165,OPTIMAL 0N1466S,PROFIT 10140115,MAXGEAR 540037,AUTLOG RT1305,FEBIBILSTEIN 21060,DAYCO APV2301,SNR GA35358,SKF VKM35012,INA 534011520,GATES T38212,OPTIMAL 0N1466,AUTLOG RT1023,FIAT 73500717,GENERALMOTORS 1340555,SAAB 90571758,VAUXHALL 1340555,SASIC 1626149,SKF VKMA35114,SKF VKMA35022,MAXGEAR 540416,JPGROUP 1218200900,GATES K015PK1240XS,GATES K015PK940,GATES K015PK1210,GATES K025PK1255,OPEL 01340555,JAPANPARTS TSW04,JAPKO 128W04,CHEVROLET 90571758,AUTOMEGA(DELLO) 160101210,FAI T1008,CAFFARO 100298SP,KAMOKA R0095,SWAG 40921060,NTY RNKPL006,METALCAUCHO 06106,STARLINE RSD11520
Ролик натяжной ремня генератора Opel Astra G , Zafira A , Астра Г , Зафира А
Аналог INA-FOR 20.0094
Ширина [мм] : 22
Диаметр [мм] : 76
Материал : полимерный материал
Внутренний диаметр : 17
Аналоги:
GENERALMOTORS 90571758,OPEL 1340555,OPEL 90571758,VAUXHALL 90571758,RUVILLE 55338,CAFFARO 0298,DENCKERMANN P222002,BTA E2X5338BTA,MAGNETIMARELLI 331316170165,OPTIMAL 0N1466S,PROFIT 10140115,MAXGEAR 540037,AUTLOG RT1305,FEBIBILSTEIN 21060,DAYCO APV2301,SNR GA35358,SKF VKM35012,INA 534011520,GATES T38212,OPTIMAL 0N1466,AUTLOG RT1023,FIAT 73500717,GENERALMOTORS 1340555,SAAB 90571758,VAUXHALL 1340555,SASIC 1626149,SKF VKMA35114,SKF VKMA35022,MAXGEAR 540416,JPGROUP 1218200900,GATES K015PK1240XS,GATES K015PK940,GATES K015PK1210,GATES K025PK1255,OPEL 01340555,JAPANPARTS TSW04,JAPKO 128W04,CHEVROLET 90571758,AUTOMEGA(DELLO) 160101210,FAI T1008,CAFFARO 100298SP,KAMOKA R0095,SWAG 40921060,NTY RNKPL006,METALCAUCHO 06106,STARLINE RSD11520
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P222002 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 22 мм |
| Діаметр | 76 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Tigra, Corsa, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
