Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний HONDA CIVIC 2005-
Аналог INA-FOR 25.0317
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 44
Внутренний диаметр : 43
Наружный диаметр [мм] : 78
Аналоги:
HONDA 44300SMGG01,HONDA 44300SNA951,HONDA 44300SNA952,HONDA 44300SNAA01,HONDA 44300TR0951,HONDA 44300TR0952,HONDA 44300TS4951,HONDA 90681SNA000,SKF VKBA6916,NIPPARTS N4704036,NK 752619,FEBIBILSTEIN 31451,BLUEPRINT ADH28242,CX CX972,CX CX705,OPTIMAL 911643,DENCKERMANN W413422,SKF VKBA7469,A.B.S. VKBA6916,A.B.S. 201185,ACURA 44300SMGG01,ACURA 44300SNA951,BLUEPRINT ADH28237,BORG&BECK BWK1105,BTA H14028BTA,DELPHI BK1576,FAG 713617880,FAG 713627040,FEBEST DAC43780044M,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4704038,JPGROUP 3441300810,NIPPARTS J4704038,NTN AU09332LXLL588,NTN AU09334LX2LL588,NTN AU09334LXLL588,NTN AU09337LX2LL588,OPTIMAL 911299,Q-FIX Q1270156,RUVILLE 7455,RUVILLE 7470,SHAFER SH17468,SNR R17442,SNR R17468,SPIDAN 27743,STELLOX 4030244SX,VAICO V260211,VAICO V260213
Подшипник передний HONDA CIVIC 2005-
Аналог INA-FOR 25.0317
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 44
Внутренний диаметр : 43
Наружный диаметр [мм] : 78
Аналоги:
HONDA 44300SMGG01,HONDA 44300SNA951,HONDA 44300SNA952,HONDA 44300SNAA01,HONDA 44300TR0951,HONDA 44300TR0952,HONDA 44300TS4951,HONDA 90681SNA000,SKF VKBA6916,NIPPARTS N4704036,NK 752619,FEBIBILSTEIN 31451,BLUEPRINT ADH28242,CX CX972,CX CX705,OPTIMAL 911643,DENCKERMANN W413422,SKF VKBA7469,A.B.S. VKBA6916,A.B.S. 201185,ACURA 44300SMGG01,ACURA 44300SNA951,BLUEPRINT ADH28237,BORG&BECK BWK1105,BTA H14028BTA,DELPHI BK1576,FAG 713617880,FAG 713627040,FEBEST DAC43780044M,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4704038,JPGROUP 3441300810,NIPPARTS J4704038,NTN AU09332LXLL588,NTN AU09334LX2LL588,NTN AU09334LXLL588,NTN AU09337LX2LL588,OPTIMAL 911299,Q-FIX Q1270156,RUVILLE 7455,RUVILLE 7470,SHAFER SH17468,SNR R17442,SNR R17468,SPIDAN 27743,STELLOX 4030244SX,VAICO V260211,VAICO V260213
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413422 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 44 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 2005- |
| Сумісність | Honda CIVIC VIII Sedan (FD FA) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

