
Комплект підшипників передній Ford Escort, Fiesta 1.0,1.1 08,80-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413013
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Комплект подшипников передний Ford Escort , Fiesta 1.0,1.1 08,80-
Аналог INA-FOR 30.0041
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с уплотнительным кольцом вала
Ширина [мм] : 18,4
Внутренний диаметр : 35
Наружный диаметр [мм] : 60
Аналоги:
FORD 1591389,FORD 81AB1215A,FORD 81AB1215AB,FORD 5007039,IKARUS VKBA686,SKF VKBA686,CX CX023,MOOG FDWB11171,FEBIBILSTEIN 05397,AUTLOG RS1031,OPTIMAL 301018,IJSGROUP 101185,BTA H1G003BTA,A.B.S 200556,FLENNOR FR390907,TREVIAUTOMOTIVE VKBA686,A.B.S. VKBA686,AE VKBA686,A.B.S. 200556,BORG&BECK BWK058,CORTECO 19017421,CX 023,DELPHI BK257,DENCKERMANN W413013,FAG 713678190,NK 752513,PEX 160091,RUVILLE 5216,SNR R15216,SPIDAN 26412,STELLOX 4328462SX,VAICO V250453
Комплект подшипников передний Ford Escort , Fiesta 1.0,1.1 08,80-
Аналог INA-FOR 30.0041
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с уплотнительным кольцом вала
Ширина [мм] : 18,4
Внутренний диаметр : 35
Наружный диаметр [мм] : 60
Аналоги:
FORD 1591389,FORD 81AB1215A,FORD 81AB1215AB,FORD 5007039,IKARUS VKBA686,SKF VKBA686,CX CX023,MOOG FDWB11171,FEBIBILSTEIN 05397,AUTLOG RS1031,OPTIMAL 301018,IJSGROUP 101185,BTA H1G003BTA,A.B.S 200556,FLENNOR FR390907,TREVIAUTOMOTIVE VKBA686,A.B.S. VKBA686,AE VKBA686,A.B.S. 200556,BORG&BECK BWK058,CORTECO 19017421,CX 023,DELPHI BK257,DENCKERMANN W413013,FAG 713678190,NK 752513,PEX 160091,RUVILLE 5216,SNR R15216,SPIDAN 26412,STELLOX 4328462SX,VAICO V250453
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413013 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Ширина | 18.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
