Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Mazda 323 BG / Kia Sephia / Shuma 89-
Аналог INA-FOR 32.0302
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с уплотнительным кольцом вала
Ширина [мм] : 40
Внутренний диаметр : 40
Наружный диаметр [мм] : 74
Аналоги:
KIA 0K20133047,MAZDA B45533047A,MAZDA B45533047C,MAZDA B45533047D,SKF VKBA1950,KAMOKA 5600035,MAXGEAR 330225,NK 753209,JAPKO 413012,A.B.S 200629,SAKURA 4103675,GSP GK1950,ASHIKA 4413012,DENCKERMANN W413253,OPTIMAL 941700,MEYLE 35145533047,CX CX231,FAG 713615030,HERTHPLUSBUSSJAKOPARTS J4703012,PROFIT 25011950,AUTLOG RS1102,NIPPARTS J4703012,BTA H13012BTA,IJSGROUP 101370,KANACO H13012,SNR R17022,A.B.S. VKBA1950,PROFIT DAC40740040,AUTOMEGA 110195610,CRAFTBEARINGS 40CRB1950,CX 231,FEBEST DAC40740040,GMB GH040040,HYUNDAI 0K20133047,JPGROUP 3841300210,MAXGEAR 4022MG,MAZDA B45533047B,NTN HUB053797674706563,PARTS-MALL PSBH001,PEX 160431,Q-FIX Q1270097,RUVILLE 7022,SPIDAN 26878,STARLINE LO01950,STELLOX 4030017SX,TIMMEN 405220,TOKO HJ1312JP
Подшипник передний Mazda 323 BG / Kia Sephia / Shuma 89-
Аналог INA-FOR 32.0302
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с уплотнительным кольцом вала
Ширина [мм] : 40
Внутренний диаметр : 40
Наружный диаметр [мм] : 74
Аналоги:
KIA 0K20133047,MAZDA B45533047A,MAZDA B45533047C,MAZDA B45533047D,SKF VKBA1950,KAMOKA 5600035,MAXGEAR 330225,NK 753209,JAPKO 413012,A.B.S 200629,SAKURA 4103675,GSP GK1950,ASHIKA 4413012,DENCKERMANN W413253,OPTIMAL 941700,MEYLE 35145533047,CX CX231,FAG 713615030,HERTHPLUSBUSSJAKOPARTS J4703012,PROFIT 25011950,AUTLOG RS1102,NIPPARTS J4703012,BTA H13012BTA,IJSGROUP 101370,KANACO H13012,SNR R17022,A.B.S. VKBA1950,PROFIT DAC40740040,AUTOMEGA 110195610,CRAFTBEARINGS 40CRB1950,CX 231,FEBEST DAC40740040,GMB GH040040,HYUNDAI 0K20133047,JPGROUP 3841300210,MAXGEAR 4022MG,MAZDA B45533047B,NTN HUB053797674706563,PARTS-MALL PSBH001,PEX 160431,Q-FIX Q1270097,RUVILLE 7022,SPIDAN 26878,STARLINE LO01950,STELLOX 4030017SX,TIMMEN 405220,TOKO HJ1312JP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413253 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | MX-3, MX-5, Sephia, Shuma, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 323 F IV (BG) 1987-1994 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


