
Підшипник маточини OPEL MOVANO. RENAULT MASTER II 98- задн. міст (Пр-во SKF)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413299
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник задней ступицы OPEL MOVANO / RENAULT MASTER 2 98-
Аналог INA-FOR 27.0332
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 45,3
Наружный диаметр [мм] : 80
Аналоги:
NISSAN 4321000Q0K,NISSAN 4321000QAB,OPEL 4403044,OPEL 9111044,RENAULT 7701206742,VAUXHALL 4403044,VAUXHALL 9111044,SKF VKBA3614,BTA H2R030BTA,MAXGEAR 330291,GSP GK3614,CX CX788,AUTLOG RS1209,IJSGROUP 101292,DENCKERMANN W413299,IJSGROUP 101195,QUINTONHAZELL QWB1562,A.B.S 200878,FLENNOR FR791735,MEYLE 16147500014,OPTIMAL 702846,MAXGEAR 330605,NIPPARTS N4711065,BREDALORETT KRT2723,FEBIBILSTEIN 23179,NK 763619,SNR R14001,FAG 713630780,A.B.S. VKBA3614,TRISCAN VKBA3614,AUTOMEGA 110107710,AUTOMEGA 110109210,DENCKERMANN W413090,FAG 713630810,FORMPART 22498003,FORMPART 22598001,GENERALMOTORS 09111044,GENERALMOTORS 9111044,GENERALMOTORS 09161455,GENERALMOTORS 9161455,GMB GH0043R0,INFINITI 4403044,INFINITI 9111044,INFINITI 7701206742,INFINITI 4321000QAB,JPGROUP 1251300410,MASTER-SPORT 3501SETMS,MASTER-SPORT 3614SETMS,MAXGEAR 2565MG,MEYLE 7701206742,NISSAN 7701206742,NK 763934,OPEL 4501155,OPEL 09111044,OPEL 09161455,OPEL 9161455,OPEL 7701205417,OPTIMAL 702846A,RENAULT 7701205417,RUVILLE 5565,SHAFER SH14001,SHAFER SH14001K,SKF VKBA3501,SNR R15565,STELLOX 4328413SX,STELLOX 4328791SX,TIMMEN 405283,TIMMEN 405285,TOPRAN 208076,TOPRAN 208157,VAICO V400771,VAICO V400775
Подшипник задней ступицы OPEL MOVANO / RENAULT MASTER 2 98-
Аналог INA-FOR 27.0332
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 45,3
Наружный диаметр [мм] : 80
Аналоги:
NISSAN 4321000Q0K,NISSAN 4321000QAB,OPEL 4403044,OPEL 9111044,RENAULT 7701206742,VAUXHALL 4403044,VAUXHALL 9111044,SKF VKBA3614,BTA H2R030BTA,MAXGEAR 330291,GSP GK3614,CX CX788,AUTLOG RS1209,IJSGROUP 101292,DENCKERMANN W413299,IJSGROUP 101195,QUINTONHAZELL QWB1562,A.B.S 200878,FLENNOR FR791735,MEYLE 16147500014,OPTIMAL 702846,MAXGEAR 330605,NIPPARTS N4711065,BREDALORETT KRT2723,FEBIBILSTEIN 23179,NK 763619,SNR R14001,FAG 713630780,A.B.S. VKBA3614,TRISCAN VKBA3614,AUTOMEGA 110107710,AUTOMEGA 110109210,DENCKERMANN W413090,FAG 713630810,FORMPART 22498003,FORMPART 22598001,GENERALMOTORS 09111044,GENERALMOTORS 9111044,GENERALMOTORS 09161455,GENERALMOTORS 9161455,GMB GH0043R0,INFINITI 4403044,INFINITI 9111044,INFINITI 7701206742,INFINITI 4321000QAB,JPGROUP 1251300410,MASTER-SPORT 3501SETMS,MASTER-SPORT 3614SETMS,MAXGEAR 2565MG,MEYLE 7701206742,NISSAN 7701206742,NK 763934,OPEL 4501155,OPEL 09111044,OPEL 09161455,OPEL 9161455,OPEL 7701205417,OPTIMAL 702846A,RENAULT 7701205417,RUVILLE 5565,SHAFER SH14001,SHAFER SH14001K,SKF VKBA3501,SNR R15565,STELLOX 4328413SX,STELLOX 4328791SX,TIMMEN 405283,TIMMEN 405285,TOPRAN 208076,TOPRAN 208157,VAICO V400771,VAICO V400775
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413299 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 45.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MASTER II (ED/HD/UD) 1998- |
| Сумісність | Renault MASTER II Bus (JD) 1998-, Opel MOVANO Kasten (F9) 1999-, Opel MOVANO Kipper (H9) 1999-, Opel MOVANO (U9 E9) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
