
Диск гальмівний передній лівий Audi Q7/VW Touareg/Porsce Cayenne 3.0TDI-6.0TDI 09.02-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130622
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130622 застосування до авто :
-Audi:Q7(4L)
-Porsche:Cayenne I,Cayenne II
-Volkswagen:Touareg I
Аналоги запчастини:7L6615301E/7L6615301K/7L8615301
B130622 застосування до авто :
-Audi:Q7(4L)
-Porsche:Cayenne I,Cayenne II
-Volkswagen:Touareg I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130622 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Діаметр [мм] | 350 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 34 |
| Мінімальна товщина [мм] | 32 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 130 |
| Висота [мм] | 68.5 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Внутрішній діаметр | 185 |
| ∅ отвору [мм] | 15.4 |
| EAN | 5901225781833 |
Аналоги запчастини:7L6615301E/7L6615301K/7L8615301
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130622 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 68.5 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 34 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Совместимость с моделью | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | ліва передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
