
Диск гальмівний задній з підшипником 260x86,2 Renault Fluence, Megane III, CC, 08-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130743
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130743 застосування до авто :
-Renault:Fluence,Megane III
B130743 застосування до авто :
-Renault:Fluence,Megane III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130743 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Діаметр кріплення [мм] | 25 |
| Діаметр [мм] | 260 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 52.3 |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Мінімальна товщина [мм] | 7 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 8 |
| Висота [мм] | 86.2 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130743 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 86.2 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 8 мм |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Megane, Fluence |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
