-25%

Диск гальмівний задній з підшипником (249mmx9mm) Citroen C4 II , Ds4 Peugeot 308, 308 Sw 1.2-2.0D 09.07-
3 655 ₴
2 741,25 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B130688
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130688 застосування до авто :
-Citroën:C4 II,DS4
-Peugeot:308(T7)
Аналоги запчастини:424965/CITROEN/PEUGEOT:424965/424966
B130688 застосування до авто :
-Citroën:C4 II,DS4
-Peugeot:308(T7)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130688 |
| Діаметр кріплення [мм] | 30 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Внутрішній діаметр | 62 |
| Діаметр [мм] | 249 |
| Кількість отворів | 4 |
| Висота [мм] | 73.2 |
| Діаметр центрування [мм] | 56 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 9 |
| Фаска 2 [мм] | 108 |
| Розмір різьби | M12x1.25 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
Аналоги запчастини:424965/CITROEN/PEUGEOT:424965/424966
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130688 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 73.2 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 9 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | C4, 308 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 2 741,25 ₴
