-25%

Диск гальмівний передній Opel Movano 98- disk 16"
2 839 ₴
2 129,25 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B130159
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130159 застосування до авто :
-Nissan:Interstar(X70)
-Opel:Movano(A)
-Renault:Master II
Аналоги запчастини:4020600QAD/4403038/9111038/7700314064
B130159 застосування до авто :
-Nissan:Interstar(X70)
-Opel:Movano(A)
-Renault:Master II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130159 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 28 |
| Діаметр [мм] | 305 |
| Фаска 2 [мм] | 130 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Висота [мм] | 77.8 |
| EAN | 5901225724175 |
Аналоги запчастини:4020600QAD/4403038/9111038/7700314064
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130159 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 77.8 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 28 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Interstar, Master |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 2 129,25 ₴
