Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130662 застосування до авто :
-Nissan:NV400(X62)
-Opel:Movano(B)
-Renault:Master III
B130662 застосування до авто :
-Nissan:NV400(X62)
-Opel:Movano(B)
-Renault:Master III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130662 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Мінімальна товщина [мм] | 24.5 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр [мм] | 302 |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Висота [мм] | 69.8 |
| Фаска 2 [мм] | 130 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 28 |
| Розмір різьби | 17.5 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130662 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 69.9 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 28 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Master |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

