Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130500 застосування до авто :
-Chevrolet:Cruze(J300,J308,J305),Orlando(J309),Volt(1G1)
-Opel:Ampera,Astra(G),Astra(J),Zafira(C)
Аналоги запчастини:13502052/569082/569070/569076/13502051/13503988/CHRYSLER:13502051/HOLDEN:13502052/BUICK:13502057
B130500 застосування до авто :
-Chevrolet:Cruze(J300,J308,J305),Orlando(J309),Volt(1G1)
-Opel:Ampera,Astra(G),Astra(J),Zafira(C)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130500 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Діаметр [мм] | 300 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 26 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 115 |
| Висота [мм] | 45.5 |
| Діаметр центрування [мм] | 70.7 |
| Внутрішній діаметр | 149 |
| ∅ отвору [мм] | 14.2 |
| EAN | 5901225780799 |
Аналоги запчастини:13502052/569082/569070/569076/13502051/13503988/CHRYSLER:13502051/HOLDEN:13502052/BUICK:13502057
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130500 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 115 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 45.5 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 26 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Astra, Orlando, Volt , Zafira , Cruze |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

