-25%

Диск гальмівний передній вентильований Fiat Ducato 94-02
2 210 ₴
1 657,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: B130031
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130031 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244),Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II,Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5),Boxer(U9)
Аналоги запчастини:4246K3/4246Y3/46806234/1307356080/4246Y5/4246K2/CITROEN/PEUGEOT:4249H9/424935/424936/4249H2/00004246Y3/FIAT/LANCIA:1341044080/1341045080/51728378/51740247/51858362/51858363/71739637
B130031 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244),Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II,Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5),Boxer(U9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130031 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 24 |
| Діаметр [мм] | 299.7 |
| Фаска 2 [мм] | 130 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21.9 |
| Висота [мм] | 65.5 |
| EAN | 5901225713346 |
Аналоги запчастини:4246K3/4246Y3/46806234/1307356080/4246Y5/4246K2/CITROEN/PEUGEOT:4249H9/424935/424936/4249H2/00004246Y3/FIAT/LANCIA:1341044080/1341045080/51728378/51740247/51858362/51858363/71739637
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130031 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 65.5 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 24 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 657,50 ₴
