-25%

Диск гальмівний передній Opel Calibra,Vectra 94-
2 261 ₴
1 695,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: B130075
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130075 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Vectra(B)
-SAAB:9
-3, I,9
-5, I,900
Аналоги запчастини:569056/90512029/4566840/4839320/5390786/4837019/4839007/32025723
B130075 застосування до авто :
-Opel:Calibra,Vectra(B)
-SAAB:9
-3, I,9
-5, I,900
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130075 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Діаметр [мм] | 288 |
| Товщина [мм] | 25 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 110 |
| ∅ отвору [мм] | 14 |
| Висота [мм] | 42 |
| Внутрішній діаметр | 139 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| EAN | 5901225713452 |
Аналоги запчастини:569056/90512029/4566840/4839320/5390786/4837019/4839007/32025723
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130075 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 110 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 42 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 25 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Saab |
| Совместимость с моделью | Calibra, Speedster, 9-3, 9-5, Vectra |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 695,75 ₴
