Диск гальмівний передній VW Sharan 95-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130074
Диск гальмівний передній VW Sharan 95-Нет в наличии
Цену уточняйте
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130074 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
Аналоги запчастини:95VW1125BC/95VW1125BD/1045994/1001093/1143641/7236232/7M0615301E/7M0615301G/7M0615301/FORD:1044569/1143640/1526686/95VWX1125B1D/95VWX1125BD/95WX1125BC/VAG:7MO615301G
B130074 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130074 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 25 |
| Діаметр [мм] | 288 |
| Фаска 2 [мм] | 112 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Висота [мм] | 55.4 |
| EAN | 5901225724762 |
Аналоги запчастини:95VW1125BC/95VW1125BD/1045994/1001093/1143641/7236232/7M0615301E/7M0615301G/7M0615301/FORD:1044569/1143640/1526686/95VWX1125B1D/95VWX1125BD/95WX1125BC/VAG:7MO615301G
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130074 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 55.4 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 25.1 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Ford |
| Совместимость с моделью | Alhambra |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
