Диск гальмівний передній VW Passat 96-98
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130077
Диск гальмівний передній VW Passat 96-98Нет в наличии
Цену уточняйте
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130077 застосування до авто :
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
Аналоги запчастини:8E0615301A/8E0615301C
B130077 застосування до авто :
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130077 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 25 |
| Діаметр [мм] | 282.5 |
| Фаска 2 [мм] | 112 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Висота [мм] | 46.5 |
| EAN | 5901225723833 |
Аналоги запчастини:8E0615301A/8E0615301C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130077 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 46.5 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 25 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
