Диск гальмівний передній Astra H Sedan / Kombi 3.04- (280x25mm)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130592
Диск гальмівний передній Astra H Sedan / Kombi 3.04- (280x25mm)Нет в наличии
Цену уточняйте
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130592 застосування до авто :
-Opel:Combo(B),Combo(C),Meriva(A)
Аналоги запчастини:569006/93175376/HOLDEN:93181113
B130592 застосування до авто :
-Opel:Combo(B),Combo(C),Meriva(A)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130592 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Діаметр [мм] | 280 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 25 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Кількість отворів | 4 |
| Кількість отворів 2 | 6 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 42 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Внутрішній діаметр | 139 |
| ∅ отвору [мм] | 14.5 |
| EAN | 5901225781567 |
Аналоги запчастини:569006/93175376/HOLDEN:93181113
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130592 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 42 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 25 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Meriva, Combo |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
