
Диск гальмівний передній вентильований VW T4 96-
1 513 ₴
- Готово к отправке
- Код: B130076
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130076 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
VAG:701615301F/7D0615301A/7D0615301C
B130076 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130076 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Діаметр [мм] | 280 |
| Висота [мм] | 55 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 24 |
| Розмір різьби | 16.6 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Фаска 2 [мм] | 112 |
| Внутрішній діаметр | 144 |
| ∅ отвору [мм] | 16.5 |
| EAN | 5901225724779 |
VAG:701615301F/7D0615301A/7D0615301C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130076 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 55.2 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 24 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 513 ₴
