-25%

Диск гальмівний передній Dacia Duster/Renault Megane III/Scenic III 1.4-2.0 08-
1 785 ₴
1 338,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: B130698
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130698 застосування до авто :
-Dacia:Duster(HS)
Аналоги запчастини:402066300R/DACIA:402066300R
B130698 застосування до авто :
-Dacia:Duster(HS)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130698 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Діаметр [мм] | 269 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Висота [мм] | 44.1 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 22.5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19.8 |
Аналоги запчастини:402066300R/DACIA:402066300R
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130698 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 44.1 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 22.5 мм |
| Совместимость с маркой | Dacia |
| Совместимость с моделью | Duster |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 338,75 ₴
