-25%

Колодки гальмівні передні Bmw 7 E38 94-/Mercedes W210
1 734 ₴
1 300,50 ₴
- В наявності
- Код: B111073
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111073 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A8(D2),TT
-BMW:7SeriesE38,Z8E52
-Bentley:Arnage,Azure I,Continental
-Chrysler:Crossfire(ZG,ZH)
-Mercedes:C
-ClassW202,CLK,E
-ClassW210,E
-ClassW211,S
-ClassW220,SLK
-Volkswagen:Golf IV,PassatB5(3B3,3B6)
Аналоги запчастини:34111162884/34111166161/34116753799/34111165626/34116761246/8N0698151D/8D0698151D/3B7698151/MERCEDES-BENZ:0034209120/0034202120/2100420120/2104200120/A0034202120/A0034209120/A2100420120/A2104200120/WA2104200120/BMW:34111622459/CHRYSLER:05143230AA/5143230AA/5143230AB
B111073 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A8(D2),TT
-BMW:7SeriesE38,Z8E52
-Bentley:Arnage,Azure I,Continental
-Chrysler:Crossfire(ZG,ZH)
-Mercedes:C
-ClassW202,CLK,E
-ClassW210,E
-ClassW211,S
-ClassW220,SLK
-Volkswagen:Golf IV,PassatB5(3B3,3B6)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111073 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 194.3 |
| Висота [мм] | 73.5 |
| Товщина [мм] | 20.5 |
| Гальмівна система | ATE |
| EAN | 5901225766304 |
Аналоги запчастини:34111162884/34111166161/34116753799/34111165626/34116761246/8N0698151D/8D0698151D/3B7698151/MERCEDES-BENZ:0034209120/0034202120/2100420120/2104200120/A0034202120/A0034209120/A2100420120/A2104200120/WA2104200120/BMW:34111622459/CHRYSLER:05143230AA/5143230AA/5143230AB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111073 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 194.3 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Висота | 73.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, Volkswagen, Audi, Bentley, BMW, Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Continental, Crossfire, Silver Seraph, Arnage, Azure, A4, A8, C-Class, Z8, TT, 7-Series, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300,50 ₴
